Nieuw in Oudorp – Sporten voor vrouwen

Misschien heb je al eens gedacht om te gaan sporten, maar hier nog niet het juiste moment voor gevonden? Dan is dit jouw kans! Kom in beweging en ga lekker sporten met andere vrouwen.

Dinsdag 9 mei start Sport Z met een speciaal sport-uur voor vrouwen in Sporthal De Spil. Elke dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur wordt er gesport met een enthousiaste sportcoach. Het is voor alle vrouwen die willen bewegen. Of je nu een beginner bent of al wat ervaren, kom gezellig meedoen. De sportcoach zorgt ervoor dat iedereen op zijn eigen niveau kan meedoen.

Het sportaanbod verschilt per week, maar is altijd een combinatie van kracht, conditie en spel. Met elkaar wordt er besproken wat de wensen zijn qua sport en dit wordt meegenomen in het programma.

Dag en tijd
Elke dinsdag vanaf 9 mei tot de zomervakantie van 19.00 tot 20.00 uur.

Kosten: Gratis
Locatie: Sporthal De Spil, Amstelstraat 1 te Oudorp

Aanmelden?
Aanmelden mag, maar is niet noodzakelijk. Kom gewoon langs en doe mee.

Meer informatie?
Neem contact op met de sportcoach Marloes Dijkmans,
m.dijkmans@sport-z.org of 06-41335476