Traditiegetrouw is op tweede pinksterdag de “Zonnehoek” tuin weer opengesteld voor alle tuinliefhebbers. Oppervlakte 1750 m2. Veel borders en speciale hoeken in kleurencombinaties.
Ook een vijver vraagt de aandacht, bankje om zittend de vissen te bekijken en een kopje koffie/thee te nuttigen onder een oude kersenboom.
Een weegbrug uit 1948, het enige gerestaureerde monumentje in de wijde omgeving, niet meer in functie maar nu ingericht met sappen, jam stoofperen en appelmoes van de fruitbomen wordt nu “Het kleinste winkeltje van Wieringen” genoemd. Aparte informatie is beschikbaar.
In de tuin staan banken om van al dit moois te genieten.
De welkomstwimpel wappert van 11.00 – 17.00 uur. Toegangsprijs €4,00 inclusief koffie/thee en een zakje zaden uit eigen tuin.
Slingerweg 127, 1777AH Hippolytushoef.
Open Tuinen tijdens Pinksteren
